Wczoraj - ze względu na utratę czystości i brak spowiednika - nie mogłem przystąpić do Eucharystii. Tylko namaszczony kapłan naszego Kościoła może odpuszczać grzechy w Imieniu Pana Jezusa. Błędna jest spowiedź ogólna... 

    Dopiero z moją łaska pojmiesz pytanie retoryczne, które jest tytułem art. Sławomira Skiby; „Za kogo mnie uważacie?” (aktualna „Polonia Christiana”). To pytanie jest zadane w imieniu kapłana, który  podczas Mszy św. zastępuje Pana Jezusa...podając nam Cud Ostatni (Eucharystię). Wiedz o tym, że on dokonuje się tylko w Kościele katolickim.

   Religia katolicka jest następstwem Objawienia Boga Ojca. Wszystkie jej odłamy to „puste stepy” duchowe. Nie czas na wyliczanie ich błędów, ale Szatanowi chodziło o zabranie - wielkiej masie chrześcijan - Eucharystii. Szatan parodiuje  także wiarę (pastafarianie). Poniżej jest mój komentarz na blogu prof. Jana Hartmana do reprezentanta tych szyderców...

   Jakby na znak o 2.00 w nocy oglądałem reportaż (National Geogr.); „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem”. Chodziło o demony i Szatana w różnych religiach oraz opętania i egzorcyzmy. Okazuje się, że buddyści przyzywają demony (mantry, bębny, dzwoneczki), aby ich obłaskawić i zrobić z nich dobre duchy...nawet karmią je (rozlewając np. piwo). 

    Tak właśnie działa upadły Archanioł o nadprzyrodzonej inteligencji.  Świadkowie Jehowy mówią o tym przeciwniku Boga, ale nie widzą, że właśnie ich oszukał!  Mówią też o nim wyznawcy Islamu, ale ich postępowanie (nawracanie przemocą) - jak u nas za czasów Nieświętej Inkwizycji - wskazuje także na jego inspiracje. Nabrał się też na to nieomylny papież Franciszek, który twierdzi że trzy główne religie pochodzą od tego samego Boga.

    Morgan Freeman trafił w końcu do egzorcysty, ponieważ chciał ujrzeć wypędzanie złego ducha z opętanego,  ale nie pozwala się na to. Dlatego spotkał się bezpośrednio z opętaniem fizykiem którego egzorcyzmowanie trwało 5 lat. Wyzwolony od demonów przekazał, że nie potrafił kochać  i normalnie żyć, a także miała awersję do wszystkiego co jest święte, szczególnie do krzyża Pana Jezusa. Jest to zasadniczy objawy opętania odróżniający ten stan od choroby psychicznej.

  Teraz zobacz jak nastąpiła pomoc w moim pragnieniu oczyszczenia z przepraszaniem za upadek;

1.   Zaspałem na Mszę św. roratną i trwał bój o wstanie do kościoła

2.  Z mojego doświadczenia wiem, że Szatan odciąga od spowiedzi, zaleca „odpoczynek”, a później nie pozwoli zasnąć (chodzi o dręczenie)

3.  Zerwałem na Mszę św. o 7.00 (teraz jest o 6.30 – 7.15)

4.  W ten sposób trafiłem na wolnego spowiednika, któremu zarazem dałem świadectwo wiary, że przy tak wielkich łaskach Boga Ojca postępuję niegodnie. Sprawiło to kuszenie z zaćmieniem duchowym dotyczącym święta w niedzielę (Niepokalanego Poczęcia NMP). Podkreśliłem, że powtarza się to w czasie „maryjnym”, ponieważ Szatan nienawidzi Matki Bożej i Jej wyznawców!

5.  Podszedłem do Eucharystii...za dzień wczorajszy.

6. Pozostałem na następnej Mszy św. Właśnie w Ew (Łk 5,17 do 26) Pan Jezus rzekł do sparaliżowanego,: "Człowieku, odpuszczone są ci twoje grzechy".

  Eucharystia przewijała się i zamieniła w mannę z nieba. Z powodu ekstazy nie mogłem wyjść z kościoła, a podczas mojej godzinnej modlitwy wprost umierałem z Panem Jezusem na Drodze Krzyżowej oraz podczas konania na krzyżu…

   Sam zobacz; cóż dałoby mi pozostanie w domu? Stwórca działa także przez nasze błędy, a nawet wielkie pomyłki. To wszystko zawierają moje zapisy w dzienniku...

                                                                                                                                   APeeL

 

 

    Oto mój komentarz (Teista) do poniższego wpisu pastafarianina na blogu prof. Jana Hartmana (Polityka.pl) pod linkiem z dnia 08.12.2019 „Hołownia namiesza. Jest źle!”

Testa do @Jakub01

    Tematem, który poruszył Pan Profesor są wybory, a Ty wyskakujesz jak Filip z konopi i wymiotujesz od Szatana na wiarę w Boga Objawionego. My nie małpujemy żadnych wyznań jak biskup Niemiec bezczeszczący Mszę św.

   Nikt nie przeszkadza, abyś założył sobie sektę z byciem guru. Żądasz szacunku, a zarazem bluźnisz; „Dlaczego obok krzyża w publicznych urzędach i szkołach nie wisi makaron?” Zarazem ubliżasz Matce Syna Bożego, naszego i twojego Odkupiciela, „który się począł z Ducha Świętego”. Narodzenie też było cudowne, nie było porodu z wyzywającymi położnicę. Przeczytaj o tym w „Poemacie Boga-Człowieka”.

    Kto przeszkadza Ci rejestrować związek wyznaniowy. Ciekawe, co robilibyście na waszych spotkaniach bez ubliżania naszemu wspólnemu Bogu Ojcu, który wszystko stwarza myślą. Taki jesteś mądry, a nie wiesz, że już hodujemy kości, a drukarkach 3D tworzymy ubytki w czaszce. Chcesz równości jako ojciec Biedroń, a ubliżasz takim jak ja. Co złego Ci zrobiłem. 

    Na mojej stronie wielokrotnie modliłem się za siebie. Szukaj; najedź kursorem i kliknij enter (lub Chronologicznie w okienku 1000). Łatwo dotrzesz do wszystkiego; ZA ZNIEWOLONYCH DUCHOWO ( 02.09.2012), ZA ZWIEDZIONYCH PRZEZ SZATANA (17.01.2015), ZA ZWIEDZIONYCH PRZEZ DUCHY NIECZYSTE (07.05.2014), ZA BAŁWOCHWALCÓW SŁOWA (21.11.2014)

   Zamiast wybudować kościół z tacy i sprowadzić tam makarony z całego świata będziecie jako pokrzywdzeni pisać skargę – na własną ojczyznę - do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. Jak - z rodakami podobnymi do Ciebie - przestrzegasz prawa człowieka wbijając w moje serce włócznię. Wszystkiego dowiesz się śmierci, ale będzie za późno...