Słowa kluczowe: "Królestwo Boże jest w nas" oraz "moc w słabości się rodzi"...

     Gdzie dojdziesz bez Boga w każdej sprawie. Sprawdź, że istnieje! Zawołaj w swojej potrzebie, a zobaczysz co się stanie...zarazem zdziwisz się, że drogi Boga Ojca nie są naszymi!

    Przenieś to na rządzących. Przecież władzę otrzymujemy od Boga, ale przeszkadza w tym Szatan. PiS nie prosił o prowadzenie w wyborach w Świątyni Opatrzności Bożej. Nie posłuchano mnie, że wybory w stanie zagrożenie państwa powinno być odwołane ze względu na stan wyjątkowy (atakowali nas partnerzy z UE)!

    Dali się oszukać w referendum, nie mieli świadomości, że w komisjach siedzą - ci sami działacze od czasu - wyzwolenia nas przez sowietów! Wielu ludziom nie wydali kart dotyczących referendum, a wszystko powinno być na jednym druku.

     Brat Donald Tusk nie wie co czyni, bo trzeba ujrzeć spotkanie (po śmierci) ze Stwórcą naszej duszy! Usłyszy tam: nie znamy cię! Czas szybko płynie, a śmierć to życie, ale on nie wie o tym. To typowy "mocarz w gębie"...

     Słowo Boże (Prawda) jest wypowiadane raz na zawsze, a nie tak jak u Donalda Tuska...dzisiaj to, a jutro tamto ("mowa jako sprawa ust"). "Nowa" władza ("wańka wstańka") zaczyna robić, co chce (wg Stefana Niesiołowskiego). Właśnie wielki (wzrostem) marszałek Hołownia spowiada się u Stokrotki"! Gwiazdorzenie to też broń Księcia tego świata.

                                                               Rotacyjni katolicy

    Bracie Donaldzie! Gubią cię oklaski oraz fałszywe pochwały dla "zbawiciela" wraz z głaskaniem resztki włosów na Zgniłym Zachodzie, gdzie po zaszkodzeniu nam uciekniesz! Odpowiesz za wszystko, bo Bóg Ojciec ma czas. Co przyniosą Mu twoje ręce...tuż po śmierci?

     Ktoś zapyta: dziennik duchowy, a tu polityka? A ja zapytam co do wiary ma muzyka? Każdy z nas musi ujrzeć, że ciało fizyczne przemija, a my inwestujemy właśnie w ten pojazd (dla nieśmiertelnej duszy).

     Na Mszy św. porannej zdziwiłem się słowami czytania o Mądrości Bożej (Mdr 7,22-8,1) w której jest duch rozumny i święty, a zarazem przenika wszystko. Mądrość bowiem jest "tchnieniem mocy Bożej i przeczystym wypływem chwały Wszechmocnego (..) Jest odblaskiem wieczystej światłości (..) jest piękniejsza niż słońce i gwiazdy".

                                          Światłość Boża

     W tym czasie psalmista wielbił Boga Ojca (Ps 119), a w moje serce wpadło zdanie: "Niech żyje moja dusza i niech Ciebie chwali, niech mnie wspierają Twoje wyroki."

    My szukamy mocy ludzkiej, a Pan Jezus zaleca oczekiwanie na Jego ponowne Przyjście (Łk 21,36): "Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli stanąć przed Synem Człowieczym".

       Natomiast o Królestwie Bożym powiedział do uczniów w Ewangelii (Łk 17,20-25): Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie (..) bowiem królestwo Boże pośród was jest. Chodzi o to, że jest to namiastka duchowa tego, co czeka nas po powrocie do Boga Ojca! Uwierz, że tak jest...

     Eucharystia ułożyła się w zawiniątko dla żniwiarza pracującego na roli, a u mnie jest to Poletko Pana Boga.

     Jak odczytałem intencję? Pan zaprowadził mnie na "Muzyczną Jedynkę", gdzie płynęły piosenki dające moc w ciele (jako "duchowość zdarzenia"). To pomogło w jej odczycie i modlitwie. Napisałem do nich...

     "Proszę pozdrowić Marcina Kusego z "Muzycznej Jedynki". Ja nigdy nie słucham tego programu muzycznego, a dzisiaj Pan zaprowadził mnie do Państwa i popłakałem się przy wszystkich utworach dających moc, ale chodzi o moc Boga Ojca.

     Proszę nie zmarnować świadectwa "nawiedzonego", bo nasze spotkanie jest nieprzypadkowe, a moim obowiązkiem jest ewangelizacja...

       "Niech was Bóg błogosławi i strzeże

        Niech rozpromieni nad wami Swoje Oblicze i obdarzy was pokojem"...

                                                                                                             APeeL