Pan Bóg zadziwia mnie każdego dnia, a dzisiaj doznałem wstrząsu, bo po pojawieniu się pragnienia odmówienia mojej modlitwy z włączonego dyktafonu usłyszałem w/w intencję. Wiedz, że nawet nie wiem, co tam jest, bo często nagrywam przeżycia duchowe, których nie można zapamiętać.

    Sprawdziłem i doznałem szoku, bo takiej jeszcze nie miałem. Wyszedłem z płaczem wołając do Boga Ojca za;

1. najbliższą rodzinę (siostry i córkę zmarłego brata), która zajęła spadek, ponieważ cały czas mieszkały tam i korzystały z finansowania ich potrzeb, a bratanica uważa, że - oprócz swojego domu - może okupować mieszkanie, które jest niczyje, bo nie doszło do podziału spadku.

2. kolegów psychiatrów, którzy moją wiarę (mistykę) nadal traktują jako psychozę (to wielkie nieuctwo, a właściwie karalne przestępstwo). Zważ, że są związani z IPiN-em, placówką wiodącą "na rynku psychiatrii". 

    Przez nich nie mam prawa wykonywania zawodu lekarza. Ciekawe, co powiedzieliby na aktualnie płynący pean uwielbienia naszego Boga Ojca, który - jednym tchem wypowiedziała w radiu Maryja - moja obecne opiekunka s. Faustyna!

3. funkcjonariuszy z samorządu lekarskiego, którzy mienią się działaczami, ale aktualny Okręgowy i Naczelny Rzecznik Praw Lekarzy nawet nie kiwnęli palcem w mojej sprawie. Natomiast koleżanka, specjalistka z psychiatrii - jako Pełnomocnik ds. zdrowia lekarzy - nie chciała spotkać się ze mną, bo musiałaby podpaść swojej korporacji.

4. lekarzy, którzy dyżurowali ze mną w pogotowiu i pracowali w przychodni, a przeprowadzający badania okresowe - na rozkaz Izby Lekarskiej - wszedł nagle do mojego gabinetu i "zbadał mnie" pytając; czy jestem mistykiem świeckim? Jako były komunista nawet nie wiedział o co pyta. Tyle trwało badanie, bo odpowiedziałem; "tak". 

5. wciąż śledzących mnie od 30 lat, także na Mszach św. bo raz naznaczony musisz już takim umrzeć, a nigdy nie byłem szpiegiem, nie jestem i nie będę. 

   Przez 1.5 godziny krążyłem płacząc podczas wołania do Boga Ojca, a chwilami sercem znajdowałem się przy Panu Jezusie na krzyżu.

   Otwierasz Królestwo Boże, odkupujesz ludzkość z niewoli Belzebuba (widziałem tak porwanego przez Talibów), a opętani zabijają cię w okrutny i poniżający sposób. Zapisałem to tuż po powrocie z modlitwy przed wyjściem na Mszę św. o 17.00. Nadal chciało się płakać z powodu rodaków, którzy nie wiedzą, że mają dusze...

   Msza św. była w tej intencji...wcześniej napłynęła Osoba Boga Ojca, a tego  nie można przekazać. Tuż przed Eucharystią wyraziły to słowa pieśni; "Pan Jezus już się zbliża, już czeka u mych drzwi /../ to szczęście niepojęte Bóg Sam odwiedza mnie, o Jezu wspomóż łaską bym godnie przyjął Cię."

   Tak właśnie można określić poczucie Obecności Boga Ojca...

 

                                                                                                                         APeeL

 

 

                                                            Uwaga...
   Mam do sprzedaży 1/5 część spadku po rodzicach, który obejmuje atrakcyjnie położone posesje 05-640 Mogielnica  Rynek 2 i Rynek 6 (jedna księga wieczysta). Sygn. Akt Ins 361/12 Sądu Rejonowego w Grójcu z dnia 28 czerwca 2012 roku.
    Mogielnica leży na trasie Warszawa - Grójec - Łódź (70 km od Centrum w Jankach). Zobacz mapkę Rynku i kliknij w ikonę UMiG https://mapa.targeo.pl/urzad-gminy-i-miasta-mogielnica,miejsce_5382674 
 
    Każda z działek (Rynek 2 i Rynek 6) ciągnie się do ul. Kilińskiego (także z placami pod zabudowę). Na działce (Rynek 2) jest pusty dom drewniany, który przylega do UMiG i wg sądowego podziału spadku należy się mnie, scheda). Istnieje możliwość dodatkowego zakupu 2/15 współwłasności (podam dane tych współspadkobierców)...  
 
    Jeżeli coś planujesz w RP to zobacz to miejsce (dobre na każdy interes). Wartość tej współwłasności wynosi 300 tys. zł. Po rozbiórce drewniaka działka jest warta 500 tys. Dokumenty pełne + aktywa od współwłaścicieli spadku, który używają bez porozumienia.  
 
    TO PEWNA LOKATA KAPITAŁU. Muszę sprzedać ze względu na wiek. Posiadam wszystkie dokumenty, które sprawdzono w UMiG i nie zgłoszono wątpliwości (mieli zamiar kupić na ewentualny parking).
   
    Napisz ile dajesz i po kilku dniach wspólnie będziemy zadowoleni. Kontakt do mnie; apel1944@wp.pl

                      

 
                                                                                                          Szczęść Boże!