Motto: do zdrady Boga nie trzeba piania koguta...

     Powiedz mi jak mam oddzielić Kościół od Państwa czyli wiarę katolicką (objawioną) od naszej codzienności? Nic nie pojmiesz negując Boga i Szatana...patrząc poziomo, bo świat, a nawet wszechświat musisz ujrzeć z góry. 

     Nad nami toczy się bój duchowy, który ujawnił Pan Jezus oddając za nas Swoje Życie. My nie rozumiemy tego, a dla niewierzących jest to bełkot, bo liczy się tylko siła. Rutkowski śpi z pistoletem w ręku i różańcem na stoliczku!

     Bóg Ojciec jedną myślą może wszystko wywrócić, ale musimy się ukorzyć, paść na kolana z wołaniem o pomoc. Ta interwencja zależy od naszej wolnej woli. Inaczej Szatan może wskazać, że jest "nachalna".

     Zarazem na to, co czyni (np. pokusy) musi mieć przyzwolenie. Nic nie może uczynić po naszym zawołaniu do Boga Ojca. Sprawdź to na sobie, a będziesz wiedział. Weźmy jako przykład wojnę na Ukrainie. Nic nie wskóramy, bo ludzkość powinna paść na kolana z błaganiem Boga Ojca o Opatrzność.

      Musisz zgłupieć, abyś ujrzał świat nadprzyrodzony lub zostać potrząśniętym. To przydałoby się rządzącym bezbożnikom, którzy żyją dla władzy i "sławy", kasy i wszelkiej maści przyjemności. Sprzyjają im przydupasy (osoby całkowicie lojalne wobec kogoś i wykonujące jego wszelkie polecenia).

     W tym czasie promuje się szkodzących Polakom, kochającym ojczyznę, a szczególnie katolikom. Aż chce się krzyczeć: "Bracie Donaldzie udaj chorego, porzuć to wszystko, zrezygnuj z wszystkich stanowisk, nawróć się, bo zostałeś zwiedziony przez Szatana. Nic nie da zdobycie całego świata z pozostawieniem duszy na pastwę losu".

                                           Rzczp. Kłamców

     Nic nie da też chwała ludzka...nawet przytulenie przez dziadka Waldemara Wołoszańskiego. Naskakał się od PZPR - poprzez MSW - do mass-mediów...wielki, ale trzeba być takim w duszy. Wczoraj popisywał się określeniem chamstwa posłów PiS. Zalecał przesłuchiwanie w komisjach w obecności policji z batogami (nahajkami).

     Co przyniesie pan Waldek Bogu Ojcu, bo stanowiska, bezmiar pisaniny oraz zasługi POlaka nie przechodzą. Szczyci się swoim ciałem, które otrzymał od Boga Ojca (opakowanie), za chwilkę zgrzybieje i będą się z niego śmiali.

      W moim kościele parafialnym, jak w muzeum jest wielka tablica Golgota Zachodu (Hitler), ale strona dotycząca Golgoty Wschodu jest pusta (неподходящий czyli "nie nada"). Dla równowagi jest tablica Lecha Kaczyńskiego i jego żony (była za aborcją). To jest wynik przezorności: "uni sacrificio, ut prosit, alteri, ne noceat" czyli  jednemu ofiaruję, by pomagał, drugiemu, by nie szkodził. Po naszemu: "Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek".

    We Francji wygrała lewicowa koalicja (Nowy Front Ludowy). Zobacz demoniczny język brata Donalda, bo wreszcie nastanie tam demokracja...podobna do naszej. "W Paryżu entuzjazm, w Moskwie rozczarowanie, w Kijowie ulga. Wystarczająco, żeby być szczęśliwym w Warszawie"! Odpowiedział mu prof. Sławomir Cenckiewicz: "Kim jest premier mojej ojczyzny, skoro cieszy się z wygranej Jeana-Luc Mélenchona – komunisty, krytyka UE, wroga NATO i pro-Putina?

     Na Mszy św. porannej padną słowa proroka (Oz 2,16.17b-18.21-22) o zapowiadanym wyprowadzeniu Izraela z Egiptu. Psalmista wspomni (Ps 145, 2-9) o wielkości i potędze czynów Boga oraz Jego straszliwych dziełach, a zarazem o Doroci i Miłosierdziu.

       W dzisiejszej intencji poświęciłem Mszę św. poranną z Eucharystią, modlitwy oraz wieczorne nabożeństwo do Najświętszej Krwi Pana Jezusa. Podczas litanii wołałem o uchronienie nas od czarcich zastępów...

      Podczas przygotowywania zapisu do edycji Pan potwierdził intencję filmem biograficznym na Polsacie "Kapitan Philips", którego statek zaatakowali somalijscy terroryści. Ja nie oglądam filmów, a w tym były pokazane czarcie zastępy.

     Ludzie dzicy wykonywali dokładnie Wolę Boga Ojca, a tu opętani, żądni zabijania i wielkiej forsy. Czym różnią się od "żołnierzy" rosyjskich i z Korei Północnej oraz całej piramidy...czarcich zastępów. Na samym dole, także w naszej ojczyźnie mamy takich, ale w białych rękawiczkach.

     Pan Bóg ich zna, wie wszystko o nich, a ja mam łaskę ujrzenia tej struktury. Dlaczego POlacy napadli na moją ojczyznę. Nie obchodzi mnie PiS oraz głupoty Ziobry podpuszczonego przez wtyki od diabelskiego "dobra"...rozdawnictwa pieniędzy z Funduszu dla Pokrzywdzonych przez prawo.

     Dlaczego brat Donald Tuska dokonał puczu i przejął wszystko w mojej ojczyźnie, wybranej w miejsce Izraela? Ostrzegam wszystkich idących za nim, bo sami pchają się na śmierć i to wieczną, bo duszy. Czas Apokalipsy pędzi, przyjdzie ponownie Pan Jezus (Paruzja)...jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

      Popłakałem się na koniec tego bestialskiego filmu...jako przykładu działania czarcich zastępów. Ty, który to czytasz nie będziesz mógł powiedzieć, że nie wiedziałem.

                                                                                                                                 APeeL