Podczas Mszy św. porannej popłyną piękne słowa b. rybaka św. Piotra (2.P 1,1-7) o łasce wiary, a przez to "poznania Boga i Jezusa, Pana naszego!" To zarazem sprawia wyrwanie nas z żądzy życia, która wywołuje nasze zepsucie. Stajemy się "nowymi ludźmi", a wiem to z własnego doświadczenia.

      Nie mogę już porzucić pobożności i wrócić do czasu, gdy sam prosiłem się o śmierć i to wieczną, bo duszy. Człowiek bez łaski wiary jest sierotą duchowym, co jest pokazane w świecie widzialnym. Wówczas "żyjemy dla życia", a później zdychamy.

      Psalmista zawołał w Ps 91: "Tobie, mój Boże, ufam całym sercem". W Ewangelii (Mk12, 1-12) Pan Jezus naszą wiarę porównał do uprawiania winnicy, gdzie martwe pędy wycina się i wrzuca w ogień. Natomiast od fałszywych dzierżawców w analogii do uczonych w Piśmie wyzwolił nas Syn przysłany przez Boga Ojca.

      W odczycie tej intencji pomogły wycinki prasowe z dawnych lat...

1. Trafiłem na zdjęcia i artykuły o b. księdzu Romanie Kotlińskim, agencie bezpieki, który porzucił sutannę i był hołubiony przez "związek bratni"...

- został red. naczelnym skrajnie antykościelnego tygodnika "Fakty i Mity", gdzie zatrudnił Grzegorza Piotrowskiego mordercę bł. księdza Jerzego Popiełuszki.

- napisał książkę "Byłem księdzem" (jest pewne, że taki był plan posłania agenta do seminarium duchownego)...

- w Boże Narodzenie napisał art. "Narodzenie Bachora". Człowiek nie wymyśliłby czegoś takiego. Pan Jezus nie miał ojca ziemskiego (zastępował go św. Józef), ponieważ Jego Poczęcie nastąpiło w sposób nadprzyrodzony...przez Ducha Świętego. To jest wyśmiewane, bo oznacza, że coś "powstało niby samo z siebie".

- przytulił go Janusz Palikot i zrobił posłem swojej bolszewickiej partyjki (handlarz nielegalnym alkoholem od Sowietów).

                                                Palikot i Kotliński

- ten "poseł", a zobacz jakie tacy mieli i mają możliwości. To są obecni patrioci z serduszkami w klapach, zwolennicy Zgniłego Zachodu z wszelkimi dewiacjami!

- przed karą dla - fałszywego od początku - księdza...bronił go sam Stefan Niesiołowski!

                                                Niesiołowski

     Wejdź (https://deon.pl/tagi/roman-kotlinski,78595)

2. "Wrogowie Pana Boga" wg Rzeczpospolitej robiący karierę polityczną na walce z religią, księżmi i Kościołem. Klub Ruchu Palikota jako pierwszy przedstawił projekt ustawy o apostazji. Tacy reprezentowali naszą ojczyznę, ciekawe jakie mają "chałupki", samochody, mieszkania jako lokatę kapitału?  https://deon.pl/swiat/wiadomosci-z-polski/rzeczpospolita-wrogowie-pana-boga,153777

      Obecnie pałeczkę przejęli ograniczeni duchowo bracie Sekielscy z zapraszanymi ekspertami negującymi Istnienie Boga Ojca. Na ich szczycie jest Rafał Betlejewski głoszący "czarny pijar" w sensie duchowym (wejdź; YouTube. Sekielski Betlejewski). Poszło za nim stadko baranków czyli ci, którzy myślą po zwierzęcemu...głównie z powodu negowania posiadania duszy.

3. Antykrzyżowcy, a wśród nich Janusz Palikot od krzyża z puszek po piwie. W tej grupie jest kolega psychiatra, który powalił ten najświętszy znak na ziemi (na Kaszubach). W jego obronie stanęła mafia tej korporacji (dennych ateistów praktykujących w kraju katolickim). To wstyd i hańba.

4. Bluźniercy wg zbira duchowego Jerzego Urbana "pchający się na śmieć i to wieczną". Kto go namaścił i nasłał na nas? Ja wiem, że Szatan, ale chodzi o jego ziemskich pachołków (sługusów). Przecież jego uczniowie nieźle prosperują, a poruszający ten problem ma urojenie prześladowcze. Pewni swego wpadają do Czyśćca, a trwający do końca w szyderstwach (jak bp Jerzy Urban) są witani przez Belzebuba...

Urban

5. Pachołki Szatana są pewnego swego. Po apostazji żyją w otoczeniu podobnych, wszyscy są wreszcie szczęśliwi jak matki, które pozbyły się pasożytów czyli swoich nienarodzonych pociech. Jednym i drugim - ze stwardniałym sumieniem - Szatan przed śmiercią będzie to przypominał....

                                                                                                                                     APeeL