Po krótkim śnie zostałem obudzony o 4.00 i do Mszy św. o 6.30 zapisałem wczorajsze przeżycia duchowe. Pod kościołem siedziałem w samochodzie słuchając piosenki o domu rodzinnym...ze słowami Boga Ojca: "Zaufaj Mi! Wezwę cię tam!"

    Serce zalał ból z autentycznym płaczem, ponieważ moim domem rodzinnym jest Królestwo Boże! Dusza zaczęła krzyczeć: "Ojcze! Kiedy mnie stąd zabierzesz? Ufam Ci, Boże bezgranicznie, a nawet więcej! Kocham Cię! Tatusiu! Tato! Jezu! Duchu Święty!"

     Zdziwisz się dziecinadą, ale mający moją łaskę wołają podobnie na całym świcie, ponieważ wszyscy jesteśmy dziećmi Deus Abba. Proszę cię, abyś uniósł się ponad świat przyrodzony i pomyślał o swoim prawdziwym ciele (duszy)Chodzi o to, że mistyków jest garstka...stąd niezrozumienie tego, że mamy różne nadprzyrodzone kontakty z Bogiem Ojcem, a szerzej z naszą Prawdziwą Ojczyzną.

      Nie dziwią bezbożnicy, a nawet bluźniercy typu obleśnego Jerzego Urbacha przebierającego się do śmierci za biskupa. To nieświętej pamięci patron Moniki Olejnik reprezentującej wolne media, która właśnie gości Miśka Kamińskiego. Chłop ma parcie na szkło i jest ekspertem w każdej dziedzinie, a wyglądem odstrasza telewidzów.

   Przykro mi, ponieważ na spotkaniu z Panem Jezusem było 10 osób, a z tego połowa to przybywający tutaj codziennie! 99% ludzkości ma sprawy ważniejsze od życia wiecznego. Przyciąga nas nędza na tym wygnaniu, a to jest podsuwane przez Szatana, upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji. Powtarzam to...aż do znudzenia, ale właśnie pokazują, że sztuczna inteligencja sprawi mówienie do nas w każdym języku!

     W czytaniach będą dwa zdarzenia potwierdzające moje zawołanie w samochodzie, które okaże się intencją tego dnia: "Ufam Ci, Boże bezgranicznie, a nawet więcej!"

1. Z Księgi Machabejskiej (1 Mch 1, 10-15,41-43.54-57.62-64) popłynie informacja o synach wiarołomnych z narodu wybranego, którzy poszli na układ z okupantem, aby "dał im władzę, żeby wprowadzili pogańskie obyczaje. (..) Pozbyli się znaku obrzezania i odpadli od świętego przymierza".

    Król wydał dekret dla całego państwa: "Wszyscy mają być jednym narodem (..) wielu Izraelitom spodobał się ten kult (..) Składali więc ofiary bożkom i znieważali szabat (..) Wielki gniew Boży strasznie zaciążył nad Izraelem"...

    Czy widzisz podobieństwo obecnych kolektywistów pod przewodnictwem Donalda Tuska, bo UE ma być jednym narodem z bożkami czerwonymi i kolorowymi, a kościoły zostaną zamienione na kawiarnie...

    Jednak wielu Izraelitów wolało umrzeć niż zbezcześcić święte przymierze... 

2. Natomiast w Ewangelii (Łk 18,35-43) do Pana Jezusa zbliżającego się do Jerycha zaczął wołać niewidomy powtarzając: "Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!"

- Co chcesz, abym ci uczynił?...zapytał Zbawiciel.

- Panie, żebym przejrzał.

- Przejrzyj, twoja wiara cię uzdrowiła. Natychmiast przejrzał i szedł za Nim, wielbiąc Boga.

      Eucharystia całkowicie odmieniła mój stan. Jak żyją ludzie bez tego św. Chleba dla duszy? Gdzie szukają mocy? Dokąd dążą? Nie wierzą, że jesteśmy po śmierci, a czas płynie nieubłaganie.

     Każdy z nas ma wolną wolę i może wybrać śmierć prawdziwą (duszy) lub wieczne szczęście o którym tutaj marzy. Uwierz, że wszystko jest prawdziwe tylko w wierze katolickiej. Nic nie badaj...oprócz napływających myśli od Belzebuba.

    W wielkim bólu - krążąc po mieście - odmawiałem moją modlitwę w intencji tego dnia...chwilami płacząc! Łaska wiary to radości dla duszy, a zarazem współcierpienie z powodu szalejącego upadku naszej wiary. To zarazem oznacza powrót Pana Jezusa...jeden zostanie wzięty, a drugi zostawiony.                                                                                                                                      APeeL