Na dzisiejszej Mszy św. popłyną słowa...

1. Mojego ulubionego proroka Izajasza (Iz 5,1-7) o mieszkańcach Jeruzalem i mężach z Judy. Bóg powiedział do nich w przypowieści, bo Winnicą był "dom Izraela, a ludzie z Judy szczepem Jego wybranym.

   Oczekiwał On tam sprawiedliwości, a oto rozlew krwi, i prawowierności, a oto krzyk grozy. (..) Pokażę wam, co uczynię winnicy mojej: rozbiorę jej żywopłot, Zamienię ją w pustynię, nie będzie przycinana ni plewiona, tak iż wzejdą osty i ciernie. Chmurom zakażę spuszczać na nią deszcz."

    Jakże jest to aktualne dotychczas, bo naród wybrany zamordował Zbawiciela i trwa w odstępstwie.

2. Na ten czas psalmista wołał ode mnie do Boga Ojca  (Ps 80,9.12-16.19-20)...

"Boże Zastępów, wejrzyj z nieba, spójrz i nawiedź tę winorośl. I chroń to, co zasadziła Twoja prawica (..)

Już więcej nie odwrócimy się od Ciebie, daj nam nowe życie, a będziemy Cię chwalili.

Odnów nas, Panie, Boże Zastępów, i rozjaśnij nad nami Swoje Oblicze, a będziemy zbawieni."

     Popłakałem się podczas zapisywania tego krzyku rozpaczy, bo moje serce znalazło się w miejscu Serca Boga Ojca, którego dzisiaj nie ma w Izraelu! Teraz nasza ojczyzna jest wybrana! Dlatego poganie, którzy nas otoczyli pragną naszej zagłady. Rządzący nie rozumieją, że może nas uratować tylko Opatrzność Boża. 

     Po co wdawać się w dyskusje z nasłanymi na nas od Czarta? Przecież Donald Tusk dalej panoszy się w naszej ojczyźnie. Nawet nie ukrywa, że ma przywrócić nienależne emerytury...utrwalaczom władzy ludowej. W tym czasie chce zabrać dodatki dla rodzin. 

    Brat Donald nic nie wie o systemie demonicznym. Zapozna się już niedługo - bo czas z wiekiem płynie coraz szybciej - z małpą Boga, który chce dla nas "dobra" zamiast dobra. W swoim zaćmieniu nie kapuje o co chodzi...w boju o nasze dusze.

                                                            Znicz

                                                          Amazon.pl W magazynie HS Candle Znicz - 3-pak

                                                                Bracie Donaldzie!

      Czy naprawdę chcesz siedzieć na wieczność z Jerzym Urbachem i podobnymi w smrodzie i krzyku potępionych mając świadomość męki wiecznej. Taki głupi jesteś? Cóż da ci zdobycie całego świata, gdy stracisz na duszy. Ja nie piszę tego od siebie, ale wprost od Boga Ojca. Nie uczyniłbym tego, ale "haratający gałę" nie przybyli pod mój dom, a zawsze im towarzyszę...modląc się!

3. Na ten czas Pan Jezus powtórzy Słowa Boga o Winnicy w której zabito syna właściciela. To była zapowiedź Jego śmierci jako Syna Bożego wysłanego do Winnicy (narodu wybranego). "Dlatego powiadam wam: Królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce."

     Tak się stało i tę łaskę Boga otrzymała nasza ojczyzna. Dlatego jest napadana przez rodaków, którzy chcą budować państwo świeckie z rajem na ziemi dla "samych swoich". Nawet uczestniczy w tym Lech Wałęsa z MB Częstochowską w klapie i kacapsko-szwabskim serduszkiem.

     Ja znam język Szatana i jego sztuczki. Nawet dzisiaj pokazał swoją moc, bo po zjednaniu z Panem Jezusem w Eucharystii...zalał mnie nienawiścią do wszelkiej maści wrogów, ale pomoc nadeszła po zatrzymaniu wzroku na Stacji Drogi Krzyżowej, gdzie Szymon pomagał nieść krzyż Panu Jezusowi.

      W liście pasterskim były słowa Jana Pawła II  o  c y w i l i z a c j i   ś m i e r c i.

    Chodzi o tych, którzy weszli w miejsce Boga i sami zaczęli decydować o życiu, jego wartości i sensie. "Tragiczne skutki tej postawy św. Jan Paweł II określił mianem „cywilizacji śmierci”. Stanowi ją wszystko, co godzi w samo życie, jak wszelkiego rodzaju zabójstwa, ludobójstwa, aborcja, eutanazja i dobrowolne samobójstwo; wszystko, cokolwiek narusza całość osoby ludzkiej, jak okaleczenia, tortury zadawane ciału i duszy, próby wywierania przymusu psychicznego; wszystko, co ubliża godności ludzkiej, jak nieludzkie warunki życia, arbitralne aresztowania, deportacje, niewolnictwo, prostytucja, handel kobietami i młodzieżą; a także nieludzkie warunki pracy (KDK, 27)."

    Dziwne, bo nie wspomniano o Szatanie, który opanował głowy Uczonych w Czytaniu oraz niewierzących teologów w hierarchii naszej wiary. Nie usłyszysz o Bestii także w codziennych Mszach św. Jak ma walczyć z sobą (pokusy) przeciętny wyznawca, który natchnienia od Mefistofelesa traktuje jako własne myśli? 

    Najgorzej jest, że nie wie o tym fałszywy prorok Donald Tusk z całą ferajną opieczętowanych, którzy mówią jednym głosem. Żaden nie potrafi powiedzieć "tak lub nie", ale wije się od Węża Starodawnego. Cały czas wszyscy powtarzają te same brednie. To jawny totalitaryzm cichociemnych, którzy podrzucili świnię rządzącym...handlując na chama wizami i zezwoleniami na pracę.

    Pan Mariusz Kamiński to dobry człowiek, ale słaby w grach komputerowych (wojnie hybrydowej). Tutaj trzeba posła Przemysława Czarnka, ale Jarosław Kaczyński stawia na panie (Witek, Szydło, itd.) oraz dobrych i słabych .

     To on powinien spotkać się z Donaldem Tuskiem i pokazać mu zdjęcia ze współpracy polsko-radzieckiej. Na pewno zesłałby, a nawet mógłby wyzionąć ducha. To byłoby zabicie słowem, a znam się na tym, bo klika w Izbie Lekarskiej...tak właśnie sprawiła (zaocznie) moją śmierć cywilno-zawodową.

    W tym czasie odznaczają się jako "Bene Meritus" czyli "dobrze zasłużony". Za co? Za to, że stanęli po stronie psychiatry powalającego krzyż Pana Jezusa. Co mu uczyniono? Podawał wszystkich do sądu...jak Tomasz Grodzki! To drobny przykład zwolenników cywilizacji śmierci...stawiających się w miejscu Boga. Gdzie trafią dusze takich?

     Dodam do tego rozważania historyka, który opisał to, co widział na własne oczy: jak cywilizację śmierci przejęto w USA...

                                           O_cywilizacji_śmierci.jpg                                                  "Napisałem tę książkę, bo ważne jest, by Polacy wiedzieli co ich czeka, jeśli się nie przeciwstawią cywilizacji śmierci. (..) Ja widziałem na własne oczy jak LGBT, gender, feminizm wyszły z podziemi i stopniowo przejęły politykę amerykańską wprowadzając nową odmianę marksizmu, którą ja nazywam marksizmem-lesbianizmem.

    Jeszcze nie jest za późno, by tę plagę w Polsce zatrzymać. Ale by ją zatrzymać trzeba wiedzieć z czym ma się do czynienia. Ja tę wiedzę przedstawiam...

     W intencji tych braci oszukanych przez Szatana odmówię dzisiaj moją modlitwę... 

                                                                                                                       APeeL