Odsłon: 297

Św. Stanisława, biskupa i męczennika

Głównego Patrona Polski

    Ponownie zatrułem się mandarynkami, które pryskają 4-ma środkami grzybobójczymi. W sobotę źle się czułem, a wczoraj złapała mnie biegunka i spałem od 16.00-24.00. Dlaczego poprzez trucie bliźniego dorabia się Biedronka. Mieszają wszystko, nie ma żadnego oznakowania...potem kandyzowane skórki dają do ciasta.

    Na Mszy św. porannej - w mojej słabości - napłynęło natchnienie, aby poprosić świętego Stanisława oraz ks. Jerzego Popiełuszkę...o pomoc w moim zatargu z samorządem lekarskim. Oni przeżyli to samo i zostali zamordowani:

    Św. Stanisław przez króla Bolesława Śmiałego, a ks. Jerzy Popiełuszko przez spadkobierców czerwonej zarazy („sam pchał się na śmierć” wg słów Żyda Jerzego Urbacha). Przy sobie noszę relikwie zamordowanych 9.08.1991 w Pariacoto misjonarzy męczenników bł. Michała Tomaszka oraz bł. Zbigniewa Strzałkowskiego.

    Mam wystąpić do Okręgowej Izby Lekarskiej w W-wie o zabranie mi pwzl z uzasadnieniem, ponieważ nie chcę być członkiem organizacji przestępczej.Skrzywdzono mnie, ale nikt nie stanął po stronie Boga i krzyża, bo ludzie wybierają posłuszeństwo władzy, a najczęściej służą dwóm panom...

    Nawet napłynął wzór takiego pisma - żądającego wypunktowania początku napadu na mnie - za obronę krzyża Pana Jezusa...

    Myślałem, że to było kuszenie, ale po czasie okazało się „duchowością zdarzenia” pomocną w odczycie intencji modlitewnej, ponieważ wymyśliłem inną.

   Na szczycie zatargu z władzą (wówczas z bezpieką świątynną) jest Pan Jezus, „prawomocnie” skazany i bestialsko zamordowany...

                                                    Pasja

 

    Niżej są Apostołowie oraz mój prof. teologii św. Paweł. Teraz od Ołtarza św. przestrzega (Dz 20,17-18a.28-32.36): „Wiem, że po moim odejściu wejdą między was wilki drapieżne, nie oszczędzając stada”.

   Dalej w liście do Rzymian (Rz 8,31b-39) pytał: "Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? (…) Któż może wystąpić z oskarżeniem przeciw tym, których Bóg wybrał? (…) Z powodu Ciebie zabijają nas przez cały dzień (…)” dodając, że nic „nie zdoła nas odłączyć od miłości Boga”.

   Wieczorem, podczas odmawiania modlitwy przepłynie cały świat mordowanych przez władzę różnego typu...

    Dzisiaj cały repertuar kłamstw i zbrodni („pancerna brzoza”) ujawnił „nasz człowiek w Moskwie”. Można powiedzieć, że w napadzie na Ukrainę zdradził tajny system...tak sprytnie kamuflowany od czasów Rewolucji Październikowej. Wcześniej tych, którzy to widzieli zamykano w psychuszkach...     

                                                                                                              APeeL