Po przebudzeniu trwał bój o wstanie na Mszę świętą o 6:30. Wówczas nie wiesz, co robić, bo ciało pragnie wypoczynku, a demon podsuwał..."pośpię, pojadę...może wieczorem". Zapamiętaj, że demon "mówi" w pierwszej osobie, abyś uważał, że jest to twoja decyzja!

     W tym czasie napłynęło delikatne natchnienie od Anioła Stróża, abym pojechał teraz, a będę zadowolony. Do kościoła trafiłem na wyjścia kapłana do odprawiania nabożeństwa! To zawsze jest znakiem pomocy Boga i potwierdzeniem prawidłowości wyboru. Jak się później okaże o 17.00 będziemy u okulistki, wcześniej zapisani przez żonę.

     Opisuję "technikę" odczytów Woli Boga Ojca, bo nasze decyzje sprawiają całe ciągi zdarzeń. Pomyśl o "Cudzie nad Wisłą" lub o ostatnim referendum i wyborach do Sejmu RP. Tutaj ścierały się dwie siły świeckie, ale oddanie problemu Opatrzności Bożej całkowicie zmieniłoby wynik.

     Podczas czytania z Księgi Machabejskiej (2 Mch 6,18-31) pomyślałem o narażających się w obronie naszej ojczyzny. Tam było prześladowanie Izraela przez króla Antiocha - ze zmuszaniem braci starszych w wierze - do spożywania wieprzowiny.

     Eleazar, uczony w Piśmie wybrał chwalebną śmierć niż bezbożną ucztę ofiarną z odstępstwem od świętego prawodawstwa pochodzącego od Boga. Podsuwano mu, aby tylko udawał, a uniknie śmierci! Odpowiedział, aby zaraz posłali go do Hadesu, bo na starość okryłby się hańbą. Tak poniósł śmierć męczeńska poprzez biczowanie...

     Donald Tusk przybył do nas, ponownie złożył przysięgę w Sejmie RP i robi porządki żelazną miotłą, ale nie rozliczył się z zamachu w Smoleńsku. Nawet nie chodzi o prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który naiwnie z wierchuszką władzy wsiadł do TU-154 (Trupolewa), ale rodaków towarzyszących tej eskapadzie.

   Nie pamięta już, że brał udział w obaleniu pierwszego rządu Jana Olszewskiego. Ponadto nie widzi przestępstw w samej UE z nienawiścią do RP...także ze strony rodaków. Teraz na rozkaz został otoczony fałszywymi rodakami...to zakładnik tych ludzi, a wyżej wrogów naszej ojczyzny!

   Ponadto skasuje krzywdę utrwalaczy władzy ludowej...przywróci im nienależne emerytury.  Nawet nie pomyśli o ich ofiarach, patriotach mordowanych w wyrafinowany sposób. Wszystko będzie miał pokazane...w jednym błysku z wpadnięciem do Czeluści. A taki jest pewny siebie i "mocny".

  Tak jest, gdy nie docenia się łaski Boga...posiadania wolnej ojczyzny. Wejdź: https://www.youtube.com/watch?v=RoidjHh1W2w" Piosenka "Taki kraj" Marty Bizoń ze słowami Jana Pietrzaka ("Piwnica pod Baranami").

    Jest zrozumiałe, że nie potrzebne są granice, co przekazał nam Jacek Kaczmarski  ("a mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat") https://www.youtube.com/watch?v=hwD6i9eOiYE Pan Bóg przez podziały bada naszą miłość.

     Prezes Jarosław Kaczyński popełnił błędy: nie wyjaśnił zmowy zamachu w Smoleńsku, nie ogłosił stanu wyjątkowego z zawieszeniem wyborów oraz nie ruszył złota trzymanego "na czarną godzinę", która właśnie nadeszła. Ponadto stawiał i stawia na słabych (Witek i Szydło)...jako osobowość mocna nie toleruje takich w swoim otoczeniu. 

     Wszystko poznajemy po owocach: referendum zostało sfałszowane...jest pewne, że tysiące oddzielnych kart pozostało u wydających (komisje "zawodowe"), bo nie jest ważne kto głosuje, ale kto liczy głosy.

    Jeszcze nie wiedziano, że Eurokołchoz przygotowuje bombę z opóźnionym zapłonem. Tak doświadczony polityk zlekceważył siły czerwonych i kolorowych oraz specjalnie stworzone partyjki (przez służby specjalne, które mają się dobrze).

     Nie korzystając z Opatrzności Boga Ojca oddaliśmy władzę koalicji zemsty, której nie chodzi o dobro naszej ojczyzny, ale o stanowiska, "rozliczenia" z oddaniem naszego losu w ręce kolektywistów. Tak nasza ojczyzna - wybrana przez Boga w miejsce Izraela - zostanie zalana imigrantami, w szkołach pojawią się instruktorzy od "spółkowania inaczej", a na szczytach władzy będzie kolorowa i czerwona zaraza...z zabijaniem dzieciątek nienarodzonych na żądanie!

     Nie chodzi w tym wypadku o rodaków, którzy idą za "wolnością" typu "róbta, co chceta", ale o ideologię podsuwaną przez Szatana, aby ludzkość została ukarana na własne życzenie. To pisze się długo, czyta krótko, a w sercu były to błyski tego, co podsuwa Przeciwnik Boga. Jeżeli ktoś neguje istnienie Stwórcy to jest łapany w sieci sił ciemności.

     Eucharystia całkowicie odmieniła moją duszę, pokój zalał serce ze słodyczą także w ustach... 

                                                                                                                           APeeL